80 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından insanlar Mentos’la ferahlıyor.

Amerika’dan Japonya’ya kadar yüzden fazla ülkede fanatikleri olan Mentos, özellikle rulo ambalajında ve çiğnenebilir draje formatında şekerlemelerle 1932 yılından bu yana sevilerek tüketiliyor.

Türkiye’de 1992’den beri raflarda yerini alan Mentos; Nane, Karışık Meyve, Çilek, Rainbow, Fanta ve Kola çeşitleriyle gibi rulo ambalaj çeşitlerinin yanı sıra mini ambalajıyla da Mentos severlerle buluştu ve karşı konulmaz ferahlığın değişmez adresi oldu.

Mentos www.mentos.com.tr
Mentos

Mentos CleanBreath 2 saat ferah nefes!

Çiğnenen draje formuyla tüm dünyada ikon haline gelen Mentos’un nefes tazeleyen CleanBreath serisi, nane, yoğun nane, limon, orman meyvesi, portakal ve vişne lezzetleriyle 2 saat boyunca ferah bir nefes vaat ediyor. Kolay taşınabilen çeşitleriyle de ferahlığı ceplere, çantalara taşıyan CleanBreath serisi her ortamda yanınızda!

Yeni dünya düzeniyle birlikte değişen gündelik yaşam koşulları arasında ihtiyaç duyduğunuz tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan şekersiz ve glutensiz Mentos CleanBreath, 2 saat boyunca temiz bir nefes alarak, nerede olursanız olun ferahlamanıza yardımcı olacak.

Mentos Pure Fresh Sakız ile Ferahlığı Hisset!

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos’un artık sakızı da var! Mentos Sakız’ın ferahlatan içi sıvı dolgulu drajesi, özel kıvrımlı şişesinde tüketicisiyle buluşuyor. Türkiye’nin yeni sakız markası Mentos, 2022 yılında lanse ettiği geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ve sakız pazarına ferahlık getiriyor. Ergonomik, kıvrımlı ambalaj tasarımı, içi dolgulu ikonik yuvarlak draje formu, nane, yeşil nane, karpuz, çilek ve turunçgil lezzetleri ve 3 farklı ebatıyla raflarda yerini alan yeni Mentos Sakız, ferahlık tanımına da yeni bir soluk getirerek, genç kuşağın vazgeçilmezi olmaya aday! Günün her saatinde Mentos'la Ferahlığı Hisset!