İnovasyon

Yeni ürün, yeni aroma, yeni paket ya da yeni ürün konseptleri sunarak tüketicilerimizi şaşırtmak ve hayatlarına “tatlı” anlar katmak istiyoruz.

Üretim
Vivident 45

Vivident 45 Dakika

En az 45 dakika süren kesintisiz ferahlık!

Son teknoloji ile geliştirilen özel formülü sayesinde en az 45 dakikalık kesintisiz ferahlık vaad ediyor.

Tat

Bağımsız kuruluşlarca da bilimsel olarak test edilip doğrulanan uzun süren bu ferahlık; formülündeki özel hammaddelerden gelmektedir. Nane aromalı uzun şerit ve draje olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır.

Paket

Uzun şerit formuyla zarf, draje formunda ise şişe ambalajıyla raflarda yerini almaktadır.

Vivident 45
Big Babol Magic Cubes

Big Babol Magic Cubes

Big Babol Magic Cubes, en sevilen tutti frutti lezzeti, ikonikleşen eşsiz Big Babol kokusu ve rengarenk küp sakızlarla sakız çiğnemeyi sihirli ve kocaman bir eğlenceye dönüştürüyor! Gün içerisinde sıkıldıkları anlarda farklı deneyimlerle eğlenmek isteyen tüketicilerin iç görüsünden yola çıkan Big Babol, eşsiz konseptlerini farklı ürün teknolojileriyle buluşturarak #kocamaneğlence dünyası inşa ediyor!

Tat

Big Babol Magic Cubes; içerisindeki mavi, pembe ve sarı renkteki küp sakızları birbirleriyle karıştırarak eğlencenin rengini değiştiriyor! Perfetti Van Melle’nin inovasyon gücü ile oluşturduğu bu ürün sayesinde tüketiciler, yepyeni renkler yaratarak rengarenk küp sakızların kocaman balonlarıyla eğleniyor.

Paket

Big Babol Magic Cubes, hem tam paylaşmalık mega şişe formatı, hem de yenilikçi mini şişe formatı ile her an yanında! Mini Magic Cubes; kolay taşınabilir yapısı ile rengarenk küp sakızların kocaman eğlencesine erişimi kolaylaştırıyor.

Big Babol Magic Cubes